naga

درباره ما

ارزان ترین بلیط هواپیما

در عصر اینترنت، جایی که مردم در واقع به ‌صورت دیجیتالی و آنلاین تحت تأثیر قرار می‌گیرند، کارآفرینان راحت‌تر و آسان‌تر از گذشته می‌توانند از تکنولوژی استفاده کنند و به رشد و گسترش تجارت خود کمک نمایند. در این فضا دسترسی به مخاطبان راحت‌تر و قابل سنجش‌تر از گذشته خواهد بود

حال معتقدیم که آینده تجارت ها، وابستگی شدیدی به استفاده بهینه از تکنولوژی را دارد. این یعنی در دنیای تکنولوژی صرفا یک وب سایت به تنهایی کار ساز نمی باشد. زیرا باید در کنارش بستری را فراهم آورد، که بتواند از سیستم آنلاین خود استفاده کرده و به سود دهی برسد. در این جاست که اهمیت اختصاص وایت لیبل از طریق با دیگر سایت ها و شرکت ها متمایز خواهد شد.

اما سایت های وایت لیبل چیست؟

جستجو سریع، انجام انواع تراکنش های مالی، مدیریت مالی، انواع گزارش گیری ها، امکان تعریف سطح دسترسی های مختلف، تعریف کدهای تخفیف متنوع، خرید اعتباری، افزایش اعتبار، طراحی گرافیکی متناسب با برند شما، صدور بلیط تحت نام آژانس مسافرتی شما، ارسال پیامک و خیلی موارد دیگر که همگی تحت برند مورد نظر شما ارائه خواهند شد. به اینگونه خدمات وایت لیبل می گویند.

وایت لیبل آژانسی

در کنارتان خواهیم ماند

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که سایت های وایت لیبل، وب سایت هایی آماده ای هستند که با پیش بینی انواع زیرساخت های مورد نیاز، به شما جهت تکمیل و ورود اطلاعات آژانس مسافرتی خود، تحویل داده می شوند. پس نگران نباشید و فقط به آینده ای روشن همراه با موفقیت در کنار تیم حرفه ای بیاندیشید.

 

افتخار ما، همواره در کنار شما بودن است